Hoşgeldiniz, ziyaretçi! [ Oturum aç

İş Yerinde Bulundurma Ruhsatı


İş Yerinde Bulundurma Ruhsatı

Dilekçe- Silah Bulundurma ruhsatı talep eden herkes, silah satın veya devir alma talebine ilişkin dilekçe (İlçe Emniyet Müdürlüğüne hitaben) ile, ikamet ettiği İlçe Emniyet Müdürlüğüne müracaat etmesi gerekmektedir.

Nüfus Cüzdanı Aslı

1 Adet Nüfus Cüzdan Fotokopisi

Devlet Hastanesinden Sağlık Raporu-Psikolojik, Nörolojik ve Fiziki yönden rapor alarak silah bulundurmasında ve taşımasında herhangi bir sakınca olmadığının yazılması veya Heyet raporu alarak silah bulundurmasında ve taşımasında herhangi bir sakınca olmadığının yazılması gereklidir.

Sabıka Kaydı-Adliyeden varsa Ad, Soy ad,Yas tashihine göre de sabıka kaydı alınacaktır,Sabıka kaydı çıkarsa Mahkeme Kararının ilgili mahkemeden Kesinleştiğine dair onaylatılıp ilgili ruhsat birimine verilecektir.

Silah İstek Formu-Nüfus cüzdanına göre bilgisayar veya daktilo ile doldurulacak.​

​Vergi Dairesinden alınacak borcu yoktur belgesi

4 Adet Fotoğraf

1 Adet yarım kapak dosya-İşyerinde bulundurma ruhsatı talep edenlerden yukarıda belirtilen belgelere ilaveten işyeri ruhsatı ile ortaklık veya şirket söz konusu ise yetkili kurul kararı veya muvafakat istenir.

Yetkili idarelerce ruhsatlandırılmış kahvehane, lokanta, içkili restoran, bar, pavyon gibi yerlerde işyerinde bulundurma ruhsatı talep eden kişiler hakkında, bu yerlerin nitelikleri itibariyle umuma açık oluşları ile işyerinin fiziki özellikleri dikkate alınarak, gerekli görülmesi halinde ilgili kurumların da görüsüne başvurularak ruhsat vermeye yetkili yer mülki amirliğince mahallinde sonuçlandırılır.


Silahdar Av Malzemeleri Doğa ve Av Sporları ürünleri satış yeri ve MKEK Pendik Yetkili Bayisi dir. Ruhsatlı silahlarınızın fişek istihkaklarını iş yerimize istenen belgelerle gelerek alabilirsiniz. Web Sitemiz Üzerinden Ürün Satışımız Yoktur. Ürünler Hakkında stok ve fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçiniz. İletişim : 216-3903620

SATILIK SİLAHLAR